Obchodní zástupci

Všichni obchodní zástupci ČS penzijní společnosti:

Název společnosti
1. Vzájemná poradenská a.s. 26324385
Activity Partner, s.r.o. 28599209
ADORES centrum pojištění s.r.o. 26049864
AFPP s. r. o. 25941798
AKROPOL nezávislé finanční poradenství a.s. 26101181
ALFA Finance, s.r.o. 26346508
ALLFIN PRO Holding, a.s. 28604911
Allrisk, s.r.o. 49610929
AON Central and Eastern Europe a.s 47123672
APOS CONSULT, s.r.o. 29231591
ASTORIE a.s. 48293776
Auridica group, s.r.o. 27288536
BEplan finanční plánování, s.r.o. 05779944
BP Broker-Pool.cz, a.s. 29140129
Broker Consulting, a.s. 25221736
Broker Trust, a.s. 26439719
ČIFO - Český institut finanční odpovědnosti a.s. 29449979
ČPP Servis, s.r.o. 28435648
ČS Plus 60197609
DB Finance 28945981
Dreams FS, s.r.o. 06958851
eDO finance, a.s. 24783421
F E D S s.r.o. 25411969
Finance Albatros s.r.o. 26934566
FINANCE V+V s.r.o. 28127404
FINPLUS s.r.o. 24174513
FINPOS s.r.o. 29151091
FINVISION, s.r.o. 27840115
FINVOX Finanční Služby s.r.o. 03068102
Freedom Financial Services, s.r.o. 02797933
Froglet, s.r.o. 01395238
Greco JTL Czech Republic s.r.o. 45793107
HOLVER STAR, s.r.o. 25860399
Honoris Finance a.s. 25746626
Chytrý Honza, a.s. 29048770
IMG. a.s. 63080419
In Investments, s.r.o. 03002578
INSIA PLUS s.r.o. 29205417
Insia, a.s. 48034479
Jiří Bláha 63277271
JPL SERVIS, s.r.o. 27867919
KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s. 60751070
KZ FINANCE, spol. s.r.o. 25509624
M&M pojišťovací, s. r. o. 25982176
MAXIMA finance, s.r.o. 25820079
MBG BONUSIA, a.s. 25856219
National Brokers Group a.s. 27423336
NPS GROUP s.r.o. 25784242
OK Klient a.s. 29185114
OVB Allfinanz 48040410
Partners Financial Services, a.s. 27699781
PERNAMENTA, a.s. 29289327
PlanSecur a.s. 24798631
Pojišťovací a finanční kancelář s.r.o. 25931920
Prosperity Financial Services s.r.o. 02745836
PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s.r.o. 47912057
PS ASSISTANCE, s.r.o. 25580736
QUATRO FINANCE a.s. 27589943
Renáta Lazarová 66749832
Renomia Benefit, a.s. 03149013
RENOMIA, a.s. 48391301
Respect, a.s. 25146351
SAB servis s.r.o. 24704008
Sillet Group a.s. 27774007
Sirius Finance, a.s. 5551421
SMS finance, a.s. 25381512
ST Consult, s.r.o. 26839300
Swiss Life Select Česká republika s.r.o. 63480191
TOMFIN s.r.o. 27884953
UMD Network, a.s. 4874820
United Solution s.r.o. 27702197
Viktor Hostinský Investments, s.r.o. 28435095
ZFP akademie, a.s. 26304805