Od 22. února 2021 je možné sjednat penzijní spoření od začátku až do konce v internetovém bankovnictví George. Již téměř rok umožňovala naše penzijní společnost v Georgi požádat o nové penzijní spoření, uzavření smlouvy následně musel dokončit telefonní bankéř. Nově si již penzijko můžete kompletně sjednat sami během několika minut.

Penzijní spoření snadno najdete v Georgi v záložce Obchod. Zde si nejen můžete sjednat doplňkové penzijní spoření, ale také převést své penzijní připojištění na doplňkové penzijní spoření nebo převést své doplňkové penzijní spoření z jiné penzijní společnosti k nám.

Sjednání penzijního spoření v Georgi je velmi jednoduché

George Vás provede jednoduchými kroky od doporučení vhodného příspěvku podle Vašeho věku až po nastavení trvalého příkazu. V průběhu sjednání vidíte grafy s výší naspořených prostředků k věku odchodu do důchodu (např. 65 let) nebo ke vzniku nároku na dávku (60 let). V závěru Vám ukážeme kompletní rekapitulaci nastavení smlouvy. Přímo v Georgi svou smlouvu digitálně podepíšete a tam ji také kdykoli v budoucnu najdete uloženou. Uzavření smlouvy Vám potvrdíme e-mailem nebo poštou.

Tímto pohodlným způsobem je možné si sjednat penzijní spoření v desktopové verzi George, pracujeme ale i na stejné možnosti sjednání v mobilní aplikaci, kde nadále zůstává možnost sjednání za pomoci telefonního bankéře.

Své penzijko v Georgi můžete i spravovat

Nezapomeňte, že v Georgi můžete provádět také ty nejdůležitější úpravy své smlouvy. Pokud chcete změnit výši příspěvku, oznámit příspěvky zaměstnavatele nebo třeba sjednat oprávněnou osobu, pak s tímto požadavkem nemusíte na pobočku, ale můžete si změnu zadat přímo v Georgi.

TIP: Pokud ještě nemáte internetové bankovnictví George, navštivte naši pobočku České spořitelny a sjednejte si ho zdarma.

certifikát finparada