K dětskému penzijku se vyplatí rozhoupat už teď

K dětskému penzijku
se vyplatí
rozhoupat už teď

Spoření Studium+ má celou řadu výhod

S Doplňkovým penzijním spořením Studium+ můžete flexibilně ukládat potřebné peníze stranou a dosáhnout tak zajímavého zhodnocení s tím, že úspory vždy připadnou vašemu dítěti. Při dosažení 18 let věku je navíc možné bez nutnosti ukončit smlouvu vybrat třetinu vkladů a zároveň pokračovat ve spoření dál.

Garance

Naše doplňkové penzijní spoření Studium+ v sobě zahrnuje unikátní službu Garance, která vám v době řádného ukončení spoření zaručuje výplatu minimálně v hodnotě prostředků, které jste vložili do Konzervativního, Etického nebo Vyváženého účastnického fondu. Více o službě Garance v našich obchodních podmínkách.

Podpora od státu

Na doplňkové penzijní spoření Studium+ přispívá stát formou státních příspěvků. Jejich výše závisí na vašem vkladu. Příspěvky mohou každý rok dosáhnout částky až 2 760 Kč.

Spoření na míru

S doplňkovým penzijním spořením Studium+ můžete libovolně měnit výši příspěvku, stejně jako složení jednotlivých fondů. Na spoření navíc může přispívat kdokoliv z rodiny. Smlouvu je možné předčasně ukončit již po dvou letech (24 měsíčních příspěvcích). Obdržíte výplatu vložených příspěvků včetně zhodnocení, ale bez státních příspěvků (pro předčasné vybrání příspěvků musí zákonný zástupce doložit souhlas opatrovnického soudu).

Zajištění blízkých penzijní spoření

Sjednání 3. osobou

Pokud spoření zakládáte jako třetí osoba (např. prarodič), stačí vám navíc plná moc podepsaná rodičem.

Spočítejte si, kolik bude mít vaše dítě naspořeno, až mu bude 18 let

Načítání aplikace

Jak zajistit svému dítěti lepší start do života?

S penzijním spořením Studium+ mu můžete flexibilně ukládat peníze stranou a dosáhnout zajímavého zhodnocení, aby měl v 18 letech něco do začátku.

Zaujala vás nabídka?

Začít si naplno užívat všech výhod Doplňkového penzijního spoření Studium+ a myslet na budoucnost svých dětí ještě nikdy nebylo tak snadné. Můžete si vybrat, zda si ho sjednáte online, nebo nám necháte na sebe kontakt a my se vám ozveme sami. Pokud spoření zakládáte jako třetí osoba (např. prarodiče), připravte si také plnou moc podepsanou rodičem.

Online

Vyřiďte si všechno v klidu a pohodlí domova. Stačí pár kliknutí myší.

Telefonicky

Nechte nám na sebe kontakt. Během pár minut se vám ozveme.

Na pobočce

Podívejte se, kde máte svou nejbližší pobočku České spořitelny.

© Česká spořitelna - penzijní společnost, a. s. Všechna práva vyhrazena.
Tato reklama není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených služeb může být vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme na kterékoliv naší pobočce.

Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů | Webmaster