Investujte do budoucnosti svých dětí

Sjednejte jim penzijní spoření se státní podporou až 4 080 Kč.

Spoření Studium+ má celou řadu výhod

Můžete flexibilně ukládat peníze pro své děti nebo vnoučata a zajistit jim tak jednodušší start do života. V 18 letech mohou navíc bez nutnosti ukončit smlouvu vybrat třetinu vkladů a pokračovat ve spoření dál. Na penzijko jim přispívá i stát, a to až 340 Kč měsíčně.

Podpora od státu

Na spoření přispívá stát formou státních příspěvků. Jejich výše závisí na vašem vkladu. Mohou každý rok dosáhnout částky až 4 080 Kč.

Spoření na míru

Můžete libovolně měnit výši příspěvku, stejně jako složení fondů, do kterých investujete. Přispívat může kdokoliv z rodiny a smlouvu je možné předčasně ukončit již po dvou letech. 
 

Sjednání 3. osobou

Pokud spoření zakládáte jako třetí osoba (např. prarodič), stačí vám navíc plná moc podepsaná rodičem.
 

Spočítejte si, kolik bude mít vaše dítě naspořeno, až mu bude 18 let

Načítání aplikace

Garance vašich vkladů

Se službou Garance máte jistotu, že se vám vždy vrátí peníze, které jste do spoření vložili vy i váš zaměstnavatel. Pokud by hodnota vašich vkladů vložených do Konzervativního, Etického a Vyváženého účastnického fondu poklesla pod částku, kterou jste vložili, a tento stav by trval k okamžiku schválení žádosti o výplatu, rozdíl vám jednorázově dorovnáme při výplatě naspořené částky. Seznamte se se všemi podmínkami služby.

Jak zajistit svému dítěti lepší start do života?

S penzijním spořením Studium+ mu můžete flexibilně ukládat peníze stranou a dosáhnout zajímavého zhodnocení, aby měl v 18 letech něco do začátku.

Zaujala vás nabídka?

Zajistit budoucnost svých dětí ještě je snadné. Můžete si vybrat, zda si ho sjednáte online s bankovní identitou, nebo nám necháte na sebe kontakt a my se vám ozveme sami. Pokud spoření zakládáte jako třetí osoba (např. prarodiče), připravte si také plnou moc podepsanou rodičem.

Online

Vyřiďte si všechno v klidu a pohodlí domova. Stačí pár kliknutí myší.

Telefonicky

Nechte nám na sebe kontakt. Během pár minut se vám ozveme.

Na pobočce

Podívejte se, kde máte svou nejbližší pobočku České spořitelny.

Naučte děti, jak se starat
o své finanční zdraví

Pomáháme dětem, aby se naučily zodpovědně hospodařit s penězi. Proto od nás mají Dětský účet zdarma a výhodnou roční úrokovou sazbu na spoření. Zajímavou spořicí alternativou může být i Stavební nebo Penzijní spoření pro děti.

Dětský účet pro děti

Děti se díky účtu naučí lépe hospodařit s penězi. Budou mít zodpovědnost za své kapesné a vy zase přehled, kdy a za co ho utrácejí.

 

Spořicí účet pro děti

Naučte děti hospodařit s penězi se spořicím účtem. Pokud si budou odkládat pravidelně, získají navíc výhodnější úrokovou sazbu. 

 

Stavební spoření pro děti

Sjednejte si stavebko pro děti u Buřinky a při sjednání online získáte až 8 500 Kč navíc.