„S milionem v kapse se penze zvládne líp“

Dopřejte si štědrou penzi díky doplňkovému penzijnímu spoření od České spořitelny.

Spoření na penzi má celou řadu výhod

Doplňkové penzijní spoření je skvělou příležitostí, jak si významně přilepšit na penzi. Jeho hlavní výhodou je vysoké zhodnocení vkladů díky státním příspěvkům, daňovým úlevám a také možným příspěvkům zaměstnavatele. Výhod je ale daleko víc:

Daňové výhody

Díky doplňkovému penzijnímu spoření si můžete každý rok snižovat daňový základ až o 24 000 Kč a ušetřit tak ročně 3 600 Kč na dani z příjmů.

Garance vkladů

Naše doplňkové penzijní spoření v sobě zahrnuje unikátní službu Garance, která vám v době řádného ukončení spoření zaručuje výplatu minimálně v hodnotě prostředků, které jste vložili do Konzervativního, Etického nebo Vyváženého účastnického fondu.  

Příspěvky zaměstnavatele

Na doplňkové penzijní spoření vám mohou přispívat vaši zaměstnavatelé. Ti toho využívají, protože z takto vyplacených peněz nehradí zdravotní ani sociální pojištění. Vy z příspěvku zaměstnavatele nemusíte platit daň z příjmu, a tak je pro vás nejvýhodnějším přilepšením ke mzdě.

Předdůchod

Doplňkové penzijní spoření je jediný spořicí produkt, který umožňuje čerpání tzv. předdůchodu. Díky němu získáte svoje úspory již 5 let před dosažením důchodového věku a nemusíte tak žádat o předčasný důchod, který by znamenal trvalé snížení vašeho starobního důchodu.

Státní podpora

Na doplňkové penzijní spoření přispívá stát formou státních příspěvků. Jejich výše závisí na vašem vkladu. Příspěvky mohou každý rok dosáhnout částky až 2 760 Kč.

Spoření na míru

S doplňkovým penzijním spořením můžete libovolně měnit strategii spoření a nastavovat si tak optimální poměr mezi výnosem a jeho stabilitou.

Vždy k dispozici

V doplňkovém penzijním spoření můžete při splnění podmínek celou naspořenou částku vybrat nebo v průběhu spoření smlouvu ukončit a dostat zpět vložené příspěvky.

Plná dědičnost

V doplňkovém penzijním spoření můžete přímo určit osobu, která v případě úmrtí získá vaše úspory. Jejich výplata je rychlá a není vázána na dědické řízení. O naspořené prostředky se nemusíte obávat, ani když žádnou osobu neurčíte, jelikož jsou po celou dobu spoření plně dědičné.

Spočítejte si, kolik díky doplňkovému penzijnímu spoření naspoříte

Načítání aplikace

Kdy začít spořit na milion?

Vyplatí se to vždy. Jednoznačně ale platí, že čím dříve začnete, tím to pro vás bude výhodnější. Ukažme si to na dvou modelových příkladech.

Modelové příklady jsou vypočítány k únoru 2017 a předpokládají zhodnocení vyváženého fondu 4 % p.a. Očekávaný roční výnos není zárukou výnosů budoucích, které mohou kolísat v závislosti na aktuálním vývoji finančních trhů.

Zaujala vás nabídka?

Začít si naplno užívat všech výhod doplňkového penzijního spoření a výrazně si tak přilepšit na penzi ještě nikdy nebylo tak snadné. Můžete si vybrat, zda si ho sjednáte online, nebo nám necháte na sebe kontakt a my se vám ozveme sami.
 

Online

Vyřiďte si všechno v klidu a pohodlí domova. Stačí pár kliknutí myší.

Telefonicky

Nechte nám na sebe kontakt. Během pár minut se vám ozveme.

Načítání aplikace

Na pobočce

Podívejte se, kde máte svou nejbližší pobočku České spořitelny.

© Česká spořitelna - penzijní společnost, a. s. Všechna práva vyhrazena.
Tato reklama není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených služeb může být vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme na kterékoliv naší pobočce.

Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů | Webmaster